Společenství pro dům Františkova 903-911

Úvod
Novinky
O SVJ
Historie
Často kladené dotazy
Nabídka služeb
Ke stažení
Info kontrolní komise
Nabídka k prodeji
Fotogalerie
Desatero
Kamerový systém
Diskrétní zóna

Novinky

Instalace zpětných klapek do potrubí SV a TUV_doplnění

Vážení sousedé, v souvislosti s právě probíhající instalací zpětných klapek do potrubí vznikla u některých bytů technická komplikace, kdy kvůli malé velikosti otvoru ke stoupačkám není možné instalaci provést bez stavební úpravy.

Prosíme, před termínem plánované instalace, zajistěte přístup ke stoupačkám, a to dvířky/otvorem alespoň 60x60cm, vše jde dle zákona na náklady vlastníka, jelikož je povinností vlastníka zpřístupnit společné části domu (=prostor stoupaček).

Odkaz na zdůvodnění

Instalace zpětných klapekDěkujeme výbor SVJ .Instalace zpětných klapek do potrubí SV a TUV

Vážení sousedé, dovolujeme si Vás tímto informovat o plánu instalace zpětných klapek do potrubí SV a TUV ve všech bytech. Přesný harmonogram montáží budu vyvěšen v každém vchodě v následujících dnech. Prosíme o sledování nástěnek a zpřístupnění bytu dle plánu. V případě dotazů nás kontaktujte..Úhrada členského příspěvku člena Stavebního bytového družstva Praha

Vážení sousedé, dovolujeme si Vám tímto připomenout povinnost člena družstva uhradit členský příspěvek SBD Praha. Bližší informace čtěte zde.K 1.12.2021 navýšení cen za dodávky tepla a teplé vody (Aktualizováno)

Pražská teplárenská a.s. oznámila zvýšení cen dodávek tepla a teplé vody s platností od 1.12.2021 v průměru o 25%.

V důsledku toho Výbor SVJ rozhodl o navýšení záloh o 30% plošně od 1. ledna 2022, nový předpis záloh vám bude doručen standardní cestou a tedy není zapotřebí již individuálně volat na SBD Praha a nechávat si zvyšovat zálohu na teplo a teplou vodu. Zvýšení záloh je na konci roku zúčtovatelné a tento krok jsme učinili z důvodu zajištění dostatečného zůstatku finančních prostředků na běžném účtu společenství. Toto opatření se netýká Fondu oprav.

Tiskovou zprávu Pražské teplárenské a.s. si můžete přečíst na webu dodavatele:

Cena tepla vzroste v Praze měsíčně jen o stokoruny | Pražská teplárenská a.s. (ptas.cz)